Ugnies šou 

 
Atnaujinta mūsų grupės programa 2020 metams, pagal modernintą 70- tųjų muziką. Greitas, linksmas ugnies šou, kuris privers judėti kiekvieną. Spalvingi atlikėjų kostiumai ir naujas požiūris į ugnies šou atlikimą. Programa kurta ir puikiai tinkanti miestų šventėms bei įmonių renginiams, bet puikiai tinkanti ir privačiai šventei
Nuo 5 atlikėjų
15 min.
Ugnies šou šėlsmas

Ugnies ir lazerių šou

Naujas mūsų darbas ieškantiems naujovių ir nestandartinių sprendimų. Prie kruopščiai ir apgavotai sukurtų mūsų programų jungiant lazerinių idėjų technologijas kuriamas pasirodymas, kurį drąsiai galime vadinti ugnies šou. Lazerių šviesos pilnai sinchronizuotos su ugnies šou muzika, taip pat šiame šou galite pasirinkti ir savo garso takelį.

Ugnies šou vestuvėms

:
Modernios ir klasikinės ugnies šou muzikos derinys - tai visiškai naujas sprendimas Lietuvoje!
Programa išskirtinė naujų ugnies įrankių ir profesionalių  efektų įvairove, šiuolaikinių ir sportinių šokių elementais ir kaip visada didžiausia skirtingų choreografijų gausa.
Ši programa yra linksma ir nuotaikinga, o kartu romantiška bei svajinga. Tai yra tikrasis ugnies spektaklis sukurtas privačiai šventei.
 
Trukmė 15min
Atlikėjai 4-5
Dovanojame degančius inicialus arba skaičius, gintaro dulkių ceremoniją!
 

" Meilė ugnyje"

Ugnies šou įmonėms

Tai siautulinga programa pagal greitesnę muziką, turinti didžiausią įrankių bei ugnies efektų įvairovę. Altikėjai paskendę žarijų dulkėse, pavojingi judesiai atliekami profesionalių atlikėjų vienas šalia kito dažnam užima kvapą ir palieka ilgai neišdildomus įspūdžius. Programa atliekama naudojant papildomus pirotechnikos elementus. Šis ugnies šou skirtas miestų šventėms, įmonių šventėms ir tiem kurie nori nepamirštamo ugnies šou

 „Sutramdyta ugnis“  

ugnies šou gimtadieniui

Poros ugnies šou „Tik Tu ir aš...“
Poros (vaikino ir merginos) atliekamas ugnies šou pasirodymas, kuriame dominuoja poriniai šokiai, sudėtingi triukai atliekami kartu ir reikalaujantys visiško partnerių pasitikėjimo vienas kitu. Programa skirta asmeninėms šeimos šventėms, taip pat šventėms kurias riboja didelės erdvės nebuvimas. Šios programos metu kaip ir kitų galime uždegti inicialus, skaičius ar pavadinimus, pasirūpinti fejerverkais.